glasul-hd.ro Web analytics

Sport

Programul returului din Liga 2

Etapa 22, 23 februarie
Luceafărul Oradea – ASU Politehnica Timişoara
ACS Energeticianul – Universitatea Cluj
Chindia Târgovişte – Aerostar Bacău
Metaloglobus Bucureşti – FC Argeş
Pandurii Târgu Jiu – Petrolul Ploieşti
CS Baloteşti – CS Mioveni
Sportul Snagov – Daco-Getica Bucureşti
Academica Clinceni – Farul Constanţa
UTA Arad – Dacia Unirea Brăila
ACS Poli Timişoara – Ripensia Timişoara

Etapa 23, 2 martie
ACS Poli Timişoara – Luceafărul Oradea
Ripensia Timişoara – UTA Arad
Dacia Unirea Brăila – Academica Clinceni
Farul Constanţa – Sportul Snagov
Daco-Getica Bucureşti – CS Baloteşti
CS Mioveni – Pandurii Târgu Jiu
Petrolul Ploieşti – Metaloglobus Bucureşti
FC Argeş – Chindia Târgovişte
Aerostar Bacău – ACS Energeticianul
Universitatea Cluj – ASU Politehnica Timişoara

Etapa 24, 9 martie
Luceafărul Oradea – Universitatea Cluj
ASU Politehnica Timişoara – Aerostar Bacău
ACS Energeticianul – FC Argeş
Chindia Târgovişte – Petrolul Ploieşti
Metaloglobus Bucureşti – CS Mioveni
Pandurii Târgu Jiu – Daco-Getica Bucureşti
CS Baloteşti – Farul Constanţa
Sportul Snagov – Dacia Unirea Brăila
Academica Clinceni – Ripensia Timişoara
UTA Arad – ACS Poli Timişoara

Etapa 25, 16 martie
UTA Arad – Luceafărul Oradea
ACS Poli Timişoara – Academica Clinceni
Ripensia Timişoara – Sportul Snagov
Dacia Unirea Brăila – CS Baloteşti
Farul Constanţa – Pandurii Târgu Jiu
Daco-Getica Bucureşti – Metaloglobus Bucureşti
CS Mioveni – Chindia Târgovişte
Petrolul Ploieşti – ACS Energeticianul
FC Argeş – ASU Politehnica Timişoara
Aerostar Bacău – Universitatea Cluj

Etapa 26, 23 martie
Luceafărul Oradea – Aerostar Bacău
Universitatea Cluj – FC Argeş
ASU Politehnica Timişoara – Petrolul Ploieşti
ACS Energeticianul – CS Mioveni
Chindia Târgovişte – Daco-Getica Bucureşti
Metaloglobus Bucureşti – Farul Constanţa
Pandurii Târgu Jiu – Dacia Unirea Brăila
CS Baloteşti – Ripensia Timişoara
Sportul Snagov – ACS Poli Timişoara
Academica Clinceni – UTA Arad

Etapa 27, 30 martie
Academica Clinceni – Luceafărul Oradea
UTA Arad – Sportul Snagov
ACS Poli Timişoara – CS Baloteşti
Ripensia Timişoara – Pandurii Târgu Jiu
Dacia Unirea Brăila – Metaloglobus Bucureşti
Farul Constanţa – Chindia Târgovişte
Daco-Getica Bucureşti – ACS Energeticianul
CS Mioveni – ASU Politehnica Timişoara
Petrolul Ploieşti – Universitatea Cluj
FC Argeş – Aerostar Bacău

Etapa 28, 6 aprilie
Luceafărul Oradea – FC Argeş
Aerostar Bacău – Petrolul Ploieşti
Universitatea Cluj – CS Mioveni
ASU Politehnica Timişoara – Daco-Getica Bucureşti
ACS Energeticianul – Farul Constanţa
Chindia Târgovişte – Dacia Unirea Brăila
Metaloglobus Bucureşti – Ripensia Timişoara
Pandurii Târgu Jiu – ACS Poli Timişoara
CS Baloteşti – UTA Arad
Sportul Snagov – Academica Clinceni

Etapa 29, 13 aprilie
Sportul Snagov – Luceafărul Oradea
Academica Clinceni – CS Baloteşti
UTA Arad – Pandurii Târgu Jiu
ACS Poli Timişoara – Metaloglobus Bucureşti
Ripensia Timişoara – Chindia Târgovişte
Dacia Unirea Brăila – ACS Energeticianul
Farul Constanţa – ASU Politehnica Timişoara
Daco-Getica Bucureşti – Universitatea Cluj
CS Mioveni – Aerostar Bacău
Petrolul Ploieşti – FC Argeş

Etapa 30, 17 aprilie
Luceafărul Oradea – Petrolul Ploieşti
FC Argeş – CS Mioveni
Aerostar Bacău – Daco-Getica Bucureşti
Universitatea Cluj – Farul Constanţa
ASU Politehnica Timişoara – Dacia Unirea Brăila
ACS Energeticianul – Ripensia Timişoara
Chindia Târgovişte – ACS Poli Timişoara
Metaloglobus Bucureşti – UTA Arad
Pandurii Târgu Jiu – Academica Clinceni
CS Baloteşti – Sportul Snagov

Etapa 31, 20 aprilie
CS Baloteşti – Luceafărul Oradea
Sportul Snagov – Pandurii Târgu Jiu
Academica Clinceni – Metaloglobus Bucureşti
UTA Arad – Chindia Târgovişte
ACS Poli Timişoara – ACS Energeticianul
Ripensia Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
Dacia Unirea Brăila – Universitatea Cluj
Farul Constanţa – Aerostar Bacău
Daco-Getica Bucureşti – FC Argeş
CS Mioveni – Petrolul Ploieşti

Etapa 32, 27 aprilie
Luceafărul Oradea – CS Mioveni
Petrolul Ploieşti – Daco-Getica Bucureşti
FC Argeş – Farul Constanţa
Aerostar Bacău – Dacia Unirea Brăila
Universitatea Cluj – Ripensia Timişoara
ASU Politehnica Timişoara – ACS Poli Timişoara
ACS Energeticianul – UTA Arad
Chindia Târgovişte – Academica Clinceni
Metaloglobus Bucureşti – Sportul Snagov
Pandurii Târgu Jiu – CS Baloteşti

Etapa 33, 4 mai
Pandurii Târgu Jiu – Luceafărul Oradea
CS Baloteşti – Metaloglobus Bucureşti
Sportul Snagov – Chindia Târgovişte
Academica Clinceni – ACS Energeticianul
UTA Arad – ASU Politehnica Timişoara
ACS Poli Timişoara – Universitatea Cluj
Ripensia Timişoara – Aerostar Bacău
Dacia Unirea Brăila – FC Argeş
Farul Constanţa – Petrolul Ploieşti
Daco-Getica Bucureşti – CS Mioveni

Etapa 34, 11 mai
Luceafărul Oradea – Daco-Getica Bucureşti
CS Mioveni – Farul Constanţa
Petrolul Ploieşti – Dacia Unirea Brăila
FC Argeş – Ripensia Timişoara
Aerostar Bacău – ACS Poli Timişoara
Universitatea Cluj – UTA Arad
ASU Politehnica Timişoara – Academica Clinceni
ACS Energeticianul – Sportul Snagov
Chindia Târgovişte – CS Baloteşti
Metaloglobus Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu

Etapa 35, 15 mai
Metaloglobus Bucureşti – Luceafărul Oradea
Pandurii Târgu Jiu – Chindia Târgovişte
CS Baloteşti – ACS Energeticianul
Sportul Snagov – ASU Politehnica Timişoara
Academica Clinceni – Universitatea Cluj
UTA Arad – Aerostar Bacău
ACS Poli Timişoara – FC Argeş
Ripensia Timişoara – Petrolul Ploieşti
Dacia Unirea Brăila – CS Mioveni
Farul Constanţa – Daco-Getica Bucureşti

Etapa 36, 18 mai
Luceafărul Oradea – Farul Constanţa
Daco-Getica Bucureşti – Dacia Unirea Brăila
CS Mioveni – Ripensia Timişoara
Petrolul Ploieşti – ACS Poli Timişoara
FC Argeş – UTA Arad
Aerostar Bacău – Academica Clinceni
Universitatea Cluj – Sportul Snagov
ASU Politehnica Timişoara – CS Baloteşti
ACS Energeticianul – Pandurii Târgu Jiu
Chindia Târgovişte – Metaloglobus Bucureşti

Etapa 37, 25 mai
Chindia Târgovişte – Luceafărul Oradea
Metaloglobus Bucureşti – ACS Energeticianul
Pandurii Târgu Jiu – ASU Politehnica Timişoara
CS Baloteşti – Universitatea Cluj
Sportul Snagov – Aerostar Bacău
Academica Clinceni – FC Argeş
UTA Arad – Petrolul Ploieşti
ACS Poli Timişoara – CS Mioveni
Ripensia Timişoara – Daco-Getica Bucureşti
Dacia Unirea Brăila – Farul Constanţa

Etapa 38, 1 iunie
Luceafărul Oradea – Dacia Unirea Brăila
Farul Constanţa – Ripensia Timişoara
Daco-Getica Bucureşti – ACS Poli Timişoara
CS Mioveni – UTA Arad
Petrolul Ploieşti – Academica Clinceni
FC Argeş – Sportul Snagov
Aerostar Bacău – CS Baloteşti
Universitatea Cluj – Pandurii Târgu Jiu
ASU Politehnica Timişoara – Metaloglobus Bucureşti
ACS Energeticianul – Chindia Târgovişte