Eveniment
Tânăr cercetat pentru distrugere, după ce a rupt uşa unui bar
Un tânăr în vârstă de 21 de ani, din localitatea Cristur, este cercetat de oamenii legii pentru comiterea infracţiunii de distrugere. Acesta, băut fiind, s-a “supărat” atât de rău pe uşa de la intrarea unui bar din localitate, încât a rupt-o din balamale şi a spart geamul. Administartorul localului a alertat poliţiştii, care efectuează cercetări sub aspectul săvârşirii infracţiunii de distrugere, valoarea prejudiciului cauzat fiind de 2.000 de lei.





