glasul-hd.ro Web analytics

Sport

Programul turului din Liga 3, seria 4, sezon 2018 – 2019

etapa 16, 2 martie
Cetate Deva – CS Ocna Mureş
Naţional Sebiş – Şoimii Lipova
Ghiroda şi Giarmata Vii – ACS Dumbrăviţa
FC Avrig – Industria Galda de Jos
CSM Şcolar Reşiţa – Gloria Lunca Teuz Cermei
Metalurgistul Cugir – Crişul Chişineu Criş
Unirea Alba Iulia – CS Municipal Lugoj
Millenium Giarmata – CS Hunedoara

etapa 17, 9 martie
Millenium Giarmata – Cetate Deva
CS Hunedoara – Unirea Alba Iulia
CS Municipal Lugoj – Metalurgistul Cugir
Crişul Chişineu Criş – CSM Şcolar Reşiţa
Gloria Lunca Teuz Cermei – FC Avrig
Industria Galda de Jos – Ghiroda şi Giarmata Vii
ACS Dumbrăviţa – Naţional Sebiş
Şoimii Lipova – CS Ocna Mureş

etapa 18, 16 martie
Cetate Deva – Şoimii Lipova
CS Ocna Mureş – ACS Dumbrăviţa
Naţional Sebiş – Industria Galda de Jos
Ghiroda şi Giarmata Vii – Gloria Lunca Teuz Cermei
FC Avrig – Crişul Chişineu Criş
CSM Şcolar Reşiţa – CS Municipal Lugoj
Metalurgistul Cugir – CS Hunedoara
Unirea Alba Iulia – Millenium Giarmata

etapa 19, 23 martie
Unirea Alba Iulia – Cetate Deva
Millenium Giarmata – Metalurgistul Cugir
CS Hunedoara – CSM Şcolar Reşiţa
CS Municipal Lugoj – FC Avrig
Crişul Chişineu Criş – Ghiroda şi Giarmata Vii
Gloria Lunca Teuz Cermei – Naţional Sebiş
Industria Galda de Jos – CS Ocna Mureş
ACS Dumbrăviţa – Şoimii Lipova

etapa 20, 30 martie
Cetate Deva – ACS Dumbrăviţa
Şoimii Lipova – Industria Galda de Jos
CS Ocna Mureş – Gloria Lunca Teuz Cermei
Naţional Sebiş – Crişul Chişineu Criş
Ghiroda şi Giarmata Vii – CS Municipal Lugoj
FC Avrig – CS Hunedoara
CSM Şcolar Reşiţa – Millenium Giarmata
Metalurgistul Cugir – Unirea Alba Iulia

etapa 21, 6 aprilie
Metalurgistul Cugir – Cetate Deva
Unirea Alba Iulia – CSM Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – FC Avrig
CS Hunedoara – Ghiroda şi Giarmata Vii
CS Municipal Lugoj – Naţional Sebiş
Crişul Chişineu Criş – CS Ocna Mureş
Gloria Lunca Teuz Cermei – Şoimii Lipova
Industria Galda de Jos – ACS Dumbrăviţa

etapa 22, 13 aprilie
Cetate Deva – Industria Galda de Jos
ACS Dumbrăviţa – Gloria Lunca Teuz Cermei
Şoimii Lipova – Crişul Chişineu Criş
CS Ocna Mureş – CS Municipal Lugoj
Naţional Sebiş – CS Hunedoara
Ghiroda şi Giarmata Vii – Millenium Giarmata
FC Avrig – Unirea Alba Iulia
CSM Şcolar Reşiţa – Metalurgistul Cugir

etapa 23, 17 aprilie (intermediară)
CSM Şcolar Reşiţa – Cetate Deva
Metalurgistul Cugir – FC Avrig
Unirea Alba Iulia – Ghiroda şi Giarmata Vii
Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
CS Hunedoara – CS Ocna Mureş
CS Municipal Lugoj – Şoimii Lipova
Crişul Chişineu Criş – ACS Dumbrăviţa
Gloria Lunca Teuz Cermei – Industria Galda de Jos

etapa 24, 20 aprilie
Cetate Deva – Gloria Lunca Teuz Cermei
Industria Galda de Jos – Crişul Chişineu Criş
ACS Dumbrăviţa – CS Municipal Lugoj
Şoimii Lipova – CS Hunedoara
CS Ocna Mureş – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – Unirea Alba Iulia
Ghiroda şi Giarmata Vii – Metalurgistul Cugir
FC Avrig – CSM Şcolar Reşiţa

etapa 25, 27 aprilie
FC Avrig – Cetate Deva
CSM Şcolar Reşiţa – Ghiroda şi Giarmata Vii
Metalurgistul Cugir – Naţional Sebiş
Unirea Alba Iulia – CS Ocna Mureş
Millenium Giarmata – Şoimii Lipova
CS Hunedoara – ACS Dumbrăviţa
CS Municipal Lugoj – Industria Galda de Jos
Crişul Chişineu Criş – Gloria Lunca Teuz Cermei

etapa 26, 4 mai
Cetate Deva – Crişul Chişineu Criş
Gloria Lunca Teuz Cermei – CS Municipal Lugoj
Industria Galda de Jos – CS Hunedoara
ACS Dumbrăviţa – Millenium Giarmata
Şoimii Lipova – Unirea Alba Iulia
CS Ocna Mureş – Metalurgistul Cugir
Naţional Sebiş – CSM Şcolar Reşiţa
Ghiroda şi Giarmata Vii – FC Avrig

etapa 27, 8 mai (intermediară)
Ghiroda şi Giarmata Vii – Cetate Deva
FC Avrig – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa – CS Ocna Mureş
Metalurgistul Cugir – Şoimii Lipova
Unirea Alba Iulia – ACS Dumbrăviţa
Millenium Giarmata – Industria Galda de Jos
CS Hunedoara – Gloria Lunca Teuz Cermei
CS Municipal Lugoj – Crişul Chişineu Criş

etapa 28, 11 mai
Cetate Deva – CS Municipal Lugoj
Crişul Chişineu Criş – CS Hunedoara
Gloria Lunca Teuz Cermei – Millenium Giarmata
Industria Galda de Jos – Unirea Alba Iulia
ACS Dumbrăviţa – Metalurgistul Cugir
Şoimii Lipova – CSM Şcolar Reşiţa
CS Ocna Mureş – FC Avrig
Naţional Sebiş – Ghiroda şi Giarmata Vii

etapa 29, 18 mai
Naţional Sebiş – Cetate Deva
Ghiroda şi Giarmata Vii – CS Ocna Mureş
FC Avrig – Şoimii Lipova
CSM Şcolar Reşiţa – ACS Dumbrăviţa
Metalurgistul Cugir – Industria Galda de Jos
Unirea Alba Iulia – Gloria Lunca Teuz Cermei
Millenium Giarmata – Crişul Chişineu Criş
CS Hunedoara – CS Municipal Lugoj

etapa 30, 25 mai
Cetate Deva – CS Hunedoara
CS Municipal Lugoj – Millenium Giarmata
Crişul Chişineu Criş – Unirea Alba Iulia
Gloria Lunca Teuz Cermei – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – CSM Şcolar Reşiţa
ACS Dumbrăviţa – FC Avrig
Şoimii Lipova – Ghiroda şi Giarmata Vii
CS Ocna Mureş – Naţional Sebiş