Anunț de ultimă oră: ApaProd anunță că miercuri NU se va mai lua apa!
ApaProd face un anunț de ultimă oră. Miercuri, 27 ianuarie, NU se va mai lua apa în Deva. Iată cu suna anunțul inițial al companiei de apă: „Se sistează furnizarea apei potabile în localitatea Deva, în data de 27.01.2016, între orele 08:30 şi 17:00, pe străzile: 22 Decembrie (de la Kogălniceanu la D. Vodă), P. V. Damian, D. Vodă (bl. D1 ,D3), Calea Zarandului (de la I. Maniu la Grivița), Munteniei, Vlahuță, T. Vladimirescu, Mureșului, Bălata, Plevnei, Grivița, G. Enescu, Cuza Vodă (la blocurile: D4A, D4B, D5, D6, 8), Progresului, Zona Gării, Decebal (bl. P, S), Iuliu Maniu (bl. A, B, B1, C, C1, D, D1, I), Horea (bl.16), PT22, PT22A, PT26B, pentru lucrări în cămine SCADA, lucrări executate în cadrul Proiectului „Extinderea și reabilitarea infrastructurii de apă și apă uzată în județul Hunedoara”, finanțat de Uniunea Europeană prin Programul Operațional Sectorial Mediu”, se arată în comunicatul ApaProd.






